KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5918014
nr 591 8014
Akvarell
Kopia efter Westin, Signerad Josef Svanlund, 30x23
måndag 27 juli 2009
kl 19:46:19